Hemoroid ve Düz Bağırsak Sülük Tedavisi

Hemoroid ve Düz Bağırsak Sülük Tedavisi

Hemoroid veya diğer adıyla basur, makat veya an üsteki varisle şen toplardamar yumağının şişme sidir. sadece fitil ve tampon uygulamalarıyla iyileşmeyen bir hastalıktır. Venoz staniaza indirmek için hem lokal hem genel tedavi uygulamasına ihtiyaç vardır.

  • 1. Bölge
  • Makat bölgesi
  • 2.Bölge
  • Kuyruk sokumu bölgesinde KS 2,3,6,7,8,9,10,11,12,13 ağır durumlarda hemoroid üzerine uygulama yapılır. Buda ağrıların azalmasına sebep olmaktadır. Hemoroidin büyüklüğüne göre sülük sayısı uygulanır. mesela hemoroid ceviz büyüklüğün deyse 2-3 sülük uygulanır. Ağrıları azaltmak için her gün uygulama yapılır. Daha sonra bir günde bir.

Sülük Koyulacak Noktaları Daha İyi Anlamak İçin Şu Konudan Destek Alabilirsiniz Link = https://hacamattedavisi.com.tr/suluk-tedavisinde-vucut-noktalari 

Hemoroid ve Düz Bağırsak Sülük Tedavisi

Hocam iyi günler ülseratif kolit ve hemoroid tedavisi için hangi noktalara kaçar adet ve kaç seans halinde sülük tedavisi uygulamak lazım. Her ikisinin uygulama noktaları aynı mı yoksa ayrı mı. Allah in izniyle şifaya vesile olur mu?


Hacamat Tedavisi06/04/2021 11:31:00

Resimde mevcut noktalara yapabilirsiniz ülseratif kolite çok etkili olmaya bilir ama heromoid için yapın zaten sülüğün enzimi almış olur durumunuza bakın aynı noktalara yapın. ülseratif kolite için meyan köküyle karıştırılmış has zeytin yağını sabah aç karnına yarım çay bardığı kadar için.


Hocam ülseratif kolit Kalın bagirsagin rectum bölgesinde yani düz bağırsak denen yerde oluşan bir hastalık. İnşaallah şifa olur diye düşünüyorum. Peki hemoroid de var her iki hastalık için kaç adet sülük ne kadar aralikla kaç seans olması lazım. Farklj büyüklüklerde sülük satılıyor sülük hangi ebatta olması lazim. Değerli bilgileriniz için Allah razı olsun


Hacamat Tedavisi06/04/2021 14:20:25

ülseratif kolit iç tarafda olduğu için tam olarak şu noktandan diyemiy cem bu hastalık iç de olduğu için işe yararsa sadece sülük enzimi almak önemli olan ama yazdığımı karışımı yapın sadece hemoroid için yaptırın zaten enzimi almış oluyorsunuz orta boy sülük kullanın 5 adet sülük uygulayın 20 gün arayla.


Yorum Yap