Muska Nasıl İmha Edilir Bozulur

Muska Nasıl İmha Edilir Bozulur

Bu yazımızda muska nasıl imha (Bozulur) edilir bunları sizlere anlatı cam.

Bu muskalar eviniz’den çıkabilir veya başka birinin evinde çıkmış ‘da olabilir bütün yazı yapılan muskaların imhasını sizlere anlatıcaz.

Bulunan Muska öncelikle asla yakılmaz sadece Arap Harfi olmayıp cin alfabesinde yakılır  eğer Arap alfabesiyse yakılırsa muska yapılmış kişinin daha kötü olmasına sebep olur o yüzden bulunan muskayı yakmamalıyız bulunan muskamızı öncelikle bantlı kapalıysa Besmele Cekilip Ayetel kürsi, Nas ve felak sureleri okunarak açılır yazılan büyü Arapça harflerle yazılmışsa 1 kabın içine sirke ve zemzem suyu konur ve yazı kabın içine atılır yazı kağıttan silinene kadar bekletilir yazı silindikten sonra toprağa gömülür veya deniz var ise denize atılır . Denize atarken veya gömerken besmele çekilip önce 1 kere Ayetel kürsi okunur 1 kere felak 1 kere’de nas suresi okunup işlem yapılır. Böylece büyü bozulmuş olur.

 

Eğerki Harfler Arap Harfi Değilse Sembol Gibi çizgiler olur bunlar cinlerin alfabesidir bu ise yakılır. Tabi yakılırken 1 Kere Ayetel Kürsi  - 1 Kere Felak ve 1 Kerede Nasıl Okumayı Unutmayın.

Bir'de Muka Yapılmış Kişiye Bu İşlemden Sonra Hacamat Yaptırmanızı Tavsiyederim. 

Özellikle Baştan ve Sırt Üzerinden Hacamat Yaptırmanızı Tavsiye Ederim.

Merhaba. Mümkünse cin alfabesinden bir kaç sembol örneği paylaşabilir misiniz ? Veya buradan tarif etseniz de olur. Email olarak da yollayabilirsiniz. Nasıl uygun görürseniz.


Hacamat Tedavisi05/06/2021 18:19:27

havva hanım google en eski ibranice harfler yazarsanız göre bilrisiniz.


Teşekkür ederim.


Kagit topraga gomulecek, peki su nereye dokulebilir.


Hacamat Tedavisi09/06/2021 12:47:22

Sercan ağacın dibine dökebilirsiniz.


Peki yırtıp ezersek ne olur


Hacamat Tedavisi22/06/2021 10:15:14

Size Musallat olabilirler


Yorum Yap