Rozasea Gül Hastalığı Sülük Tedavisi

Rozasea Gül Hastalığı Sülük Tedavisi

Rozasea Gül Hastalığı

Daha çok yüzde görülen iltihaplı kızarıklıklar sivilce benzeri kabartılar, yüzeysel damar genişlemeleri şeklinde ortaya çıkan bir hastalık’dır.

Sadece yüz değil vücudun diğer bölgelerin dede görülme ihtimali olan bu hastalıkta sülük tedavisi etkili bir tedavi yöntemidir.

Yüzün kızarlık bölgerine aralıklarla 4-5 yüz sülüğü kullanılır eğer yüzünüzün 2 tarafın dada varsa ve geniş bir alana yayıldıysa toplam sol tarafa 5 sağ tarafa 5 olmak üzere 10 adet küçük yüz sülüğü kullana bilirsiniz. İlk yaptırdığınızda 1 hafta içinde iyileşme gözlemlendiyse en az 3 defa daha tekrar layın bu tedaviyi

Bunun haricinde kudret narı ’da kullana bilir veya sülük tedavisi yapıldık’dan 1 hafta sonra kudret narıda süre bilirsiniz cildinize.

Her Hangi bir sorunuz olursa Soru-Cevap Bölümünden Sora Bilirsiniz.

 

Merhaba benim 6 yıldan bu yana Gül hastalığım var gitmediğin doktor kalmadı ama bir faydasını görmedim hacamat hiç yapmadım gerçekten işe yarıyormu?


Hacamat Tedavisi03/10/2020 16:32:18

Yüzünüze Sülük Yaptırın Sülüğü Yaptırdıktan 1 Haftaya Kadar Bir İyileşme Olursa Devam Edin Yoksa Devam Etmeyin Yaptırdıktan Sonra Azda Olsa Fayda Görmeniz Gerekiyor Eğer Azda Olsa Bir Fayda Görürseniz Mutlaka Seanslara Devam Edin.


Teyzemde de bende de var bu hastalık. Benimki sivilceli seyrediyor sürekli. Neyse teyzem evine yakın bir yere gitmiş ve yüzüne koydurmuş bu sülükler den. Acıma yok pek diyor. Ben de deneyeceğim. İnşallah kurtulurum.


Hacamat Tedavisi20/02/2021 18:50:15

Hacamat ilede destekleyin tedaviyi


Merhaba sülükten korkuyorum da hacamat oluyor mu yüze


Hacamat Tedavisi23/02/2021 15:41:17

Oluyor ama üstünede sülük koydurun 2si aynanda daha etkili olur ilk korkabilirsiniz sonra korkunuz azabilir


Golfçü dirseğine hacamatmı sülük mü iyi gelir , 1 sefer ytrlimi ypksa daha fazla seansmı gerekir


Hacamat Tedavisi12/04/2021 15:20:18

Önce hacamar üstüne sülük koydurun 3 seans yaptırın


Yorum Yap